ČETRTEK, 24.12.2020

Dragi učenci in starši!

Pred nami je zadnji predpraznični dan v tem koledarskem letu. Vsako leto smo ga preživeli skupaj, saj smo se vedno srečali na tradicionalni novoletni prireditvi. Otroci so tam pokazali svoje talente in osvojili vse obiskovalce s srčnostjo in toplino svojih točk.

Kljub temu, da se letos ne moremo objeti, pa smo se potrudili za vse nas in pripravili novoletno prireditev v malo drugačni obliki. Prestavili smo jo na splet, a vseeno poskusili poustvariti njeno čarobnost in edinstvenost, kot vsako leto v šoli. Ustvarjalci prireditve ste bili letos učenci, učitelji, pa seveda tudi starši. Zato si vsi zaslužimo, da to leto zaključimo tako, kot smo ga vedno – optimistično, dobre volje in zadovoljni z vsem doseženim!

Upamo, da bo naša in vaša novoletna prireditev polepšala vaš dan. Pot do nje najdete tukaj:

Vsem želimo prijeten ogled in vse dobro in lepo v letu 2021! Naj nas odpelje naprej, ali kot pravi naša pesnica in pisateljica Svetlana Makarovič:

Odpri oči, neznano Novo leto,
odpri oči, prijazno nas poglej,
postani naš prijatelj, Novo leto,
daj nam roko in vodi nas naprej,
popelji nas po najbolj varni poti
in daj nam upanja in daj moči,
da skupaj pridemo v srečnejše čase
miru, dobrote, sprave med ljudmi.

SREČNO 2021

vam želi

kolektiv OŠ Dragotina Ketteja

Ta vnos je bil objavljen v 1. r, 2. r, 3. a, 5. r, 6. a, Nekategorizirano. Zaznamek za trajno povezavo.